HAKKIMIZDA:

Gazi Servis 18 yıllık iş deneyimiyle, sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı hedefleyen bir limited şirketidir.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer yaratmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan ALPER KLİMA; yetkili satış servisliğini yaptığı 7 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Mitsubishi - Panasonic - Fujitsu - Fujitherma - General Electric - Midea ve LG gibi güçlü markalar ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

Hakettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini "nitelikli hizmet ver-nitelikli ünvana sahip ol" olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız.

MİSYONUMUZ:

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Sizleri arzu ettiğiniz sağlıklı,nezih ve konforlu ortamlarla buluşturmayı, maliyet ve uygulanabilirlik planlamaları yaparak en kaliteli hizmeti verebilmeyi onur olarak benimsemiş ALPER KLİMA her zaman yanınızda olacaktır.

Sizinle çalışabilmek dileğiyle,

A.Alper Yardımcı
Genel Müdür